Poszukujesz doświadczonej firmy, która zajmie się znakowaniem Twojej odzieży? 
A może zależy Ci na oryginalnym gadżecie na wydarzenie firmowe, czy promocję wspierającą sprzedaż?
Niezależnie od tego, czy szukasz spersonalizowanego prezentu, czy partnera do współpracy przy zamówieniach hurtowych i dużych realizacjach  – jesteś w idealnym miejscu.

Ponad 30 lat na rynku, wszechstronna oferta oraz profesjonalne usługi najwyższej jakości – to wszystko znajdziesz w Leopardzie.

Od początku istnienia firmy (czyli od 1991r.!), specjalizujemy się w hafcie komputerowym – posiadamy własne przemysłowe maszyny hafciarskie i drukarki oraz najwyższej klasy studio projektowe. 
Dzięki temu nawet najtrudniejsze wzory czy logotypy jesteśmy w stanie zamienić na hafty oraz innego rodzaju nadruki bez konieczności korzystania z usług pośredników, co stanowi gwarancję najkorzystniejszej ceny.

Ponadto, firma Leopard jest bezpośrednim importerem czapek i gadżetów promocyjnych oraz dystrybutorem akcesoriów, odzieży roboczej, reklamowej i sportowej oraz tzw. gadżetów kibica. Proponowane przez nas wyroby wykorzystywane są w ramach promocji firm, wydarzeń lub konkretnych produktów; są one również świetnym pomysłem na upominek oraz mają zastosowanie, jako element ubioru pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą